پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: میدان پست در شهر ارومیه نامگذاری شد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: میدان پست در شهر ارومیه نامگذاری شد.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 17 مهر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:
میدان پست در شهر ارومیه نامگذاری شد.
مهندس عادل فتاحی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بمناسبت گرامیداشت روز جهانی پست یکی از میادین شهر ارومیه بنام میدان پست نامگذاری شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،مهندس عادل فتاحی که در مراسم رونمایی از میدان پست سخن می گفت اذعان داشت: بر اساس مصوبه شورای نامگذاری شهر ارومیه و درخواست اداره کل پست استان ،یکی از میادین شهر ارومیه بعنوان میدان پست نامگذاری شد.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بر سبز پوشان حفظ آرامش و امنیت کشور و تقدیر از زحمات راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان‌غربی و شهر ارومیه در راستای کاهش ترافیک شهری اذعان داشت: یکی از نهادها و ارگانهایی که از بدو تاریخ بشریت شروع به فعالیت نموده و اثرات و نکات مثبتی را بر جامعه داشته است اداره پست بوده و از قدیم الایام با توجه به تجهیزات ناچیز پیام ها و نامه های مردم را جابجا کرده اند و بر سر مقصد نهایی رسانده اند.
وی در ادامه سخنانش گفت: پیام ها و خدماتی که پستچیان در ایام جنگ تحمیلی انجام دادند جای بسی تقدیر و تشکر دارد و جا دارد از رشادت های این عزیزان تقدیر و تشکر نمایم.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: همانگونه که مستحضر هستید برابر مطالعات انجام شده هر پستچی می تواند ۳۰۰۰ سفر روازانه در شهرها را کم کند و توانسته هزینه های جاری ،حمل و نقل و اتلاف وقت اداری را کاهش دهد.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: از اداره محترم پست درخواست می کنم تا با هماهنگی شهرداری نسبت به طراحی ونصب نماد و المان در میدان پست اقدام نمایند.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بنده ۱۷ مهر روز جهانی پست را به مدیرکل و کارکنان تلاشگر استان آذربایجان‌غربی تبریک گفته و شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه به پاس قدردانی از زحمات و نیز ارج نهادن به جایگاه پست یکی از میادین شهر ارومیه را بنام میدان پست نامگذاری کرد.

تعداد نمایش ها (127)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان