:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
چهل و دومین جلسه کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

چهل و دومین جلسه کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/دوشنبه, 03 دی,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چهل و دومین جلسه کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

چهل و دومین جلسه کمیسیون عمران ، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس مسعود پاکی و با حضور زلفعلی ابراهیمی عضو کمیسیون، کیامهر قائم مقام معاونت معماری و شهرسازی شهرداری ارومیه ،بهزاد آقایی مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور سازه ماندگار ، یوسف پاشازاده عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا در تاریخ ۹۷/۱۰/۳ با دستور جلسه بررسی طرح مطالعه توجیهی پروژه میدان امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، مهندس مسعود پاکی رئیس کمیسیون عمران شورا ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک روز ثبت احوال و تبریک فرا رسیدن آغاز سال 2019 میلادی گفت: ارومیه شهر ادیان و اقوام است و مردم شریف و نجیب آن با همدلی و اتحاد همیشه در کنار هم زندگی کرده اند و امید است در راستای سیاست های کلان و توسعه شهری قدم های موثری برداشته شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: پروژه میدان امام خمینی (ره) یکی از پروژه های مهم سرمایه‌گذاری و تجاری شهر ارومیه است و مدیریت شهری در تلاش است این پروژه را با در نظر گرفتن دیدگاه فرهنگی و اقتصادی به اتمام برساند.

مهندس مسعود پاکی گفت: در جلسه کمیسیون عمران موضوع طرح مطالعات توجیهی پروژه میدان امام خمینی (ره) مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهادات مطرح شده به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

در ادامه جلسه دکتر یوسف پاشازاده عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه نقاط مهم و تاثیر گذار و نیز طرح مطالعاتی را به کمیسیون گزارش کرد.

همچنین مهندس بهزاد آقایی مدیرعامل عامل شرکت مهندسین مشاور سازه ماندگار توضیحات لازم و کارشناسی را به کمیسیون ارائه نمود.

مهندس کیامهر قائم مقام معاونت معماری و شهرسازی شهرداری ارومیه نکات مهم و قابل رعایت و کارشناسی را در خصوص اجرای طرح میدان امام خمینی(ره) بیان کرد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (96)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان