Search
:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پنجمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

پنجمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 18 مهر,1396/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
پنجمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.
پنجمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس محمدخالد حاتمی و با حضور رسول اصغرزاده و حسین بخشایشی اعضای کمیسیون و مهندس حسین اشرفی،معاون مالی و اقتصادی شهرداری ،مهندس جوان کیا ،معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری،ابراهیمی مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری،حجت الاسلام والمسلمین قلی اوغلی نماینده ناظر بر پروژه رزت ،میرغنی پیمانکار پروژه رزت ،مهندس خباززاده ناظر پروژه رزت با دستور جلسه رسیدگی به مشکلات و گزارشی از عملیات پیشرفتی پروژه سرمایه گذاری رزت در تاریخ 16/7/96 در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،در این جلسه مهندس حاتمی ضمن خیر مقدم به مدعوین بخصوص سرمایه گذار و سایر میهمانان پروژه رزت با اشاره به پروژه سرمایه گذاری رزت گفت:پروژه سرمایه گذاری رزت یکی از پروژه های فاخر شهر ارومیه است که در صورت اتمام این پروژه شاهد اشتغالزایی و رفع مشکلات اقتصادی در آن منطقه و شهر ارومیه خواهیم بود.
وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت:متاسفانه امروز با توجه به وجود مشکلات پیش آمده ،عملیات اجرایی این پروژه طی زمانبندی اتخاذ شده به اتمام نرسید و امید است با همدلی و رفع مشکلات اقتصادی شاهد بهبود و بهره برداری آن باشیم.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری،مشارمت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین در بخش دیگری از سخنانش گفت:سرمایه گذار یک ارزش است و باید در حفظ و جذب آن برای اجرای پروژه های کلان شهری تلاش شود.
مهندس محمد خالد حاتمی افزود:موضوع پروژه تجاری رزت در کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر به جد پیگیری می شود و تلاش ما بر آن است تا مشکلات موجود در آن اعم از موضوع سهامداران و نیز پیشرفت فیزیکی پروژه برطرف شود.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت:از پیمانکار پروژه سرمایه گذاری رزت می خواهیم تا در اسرع وقت نقشه های اجرایی و نیز عملیات فیزیکی پروژه با تمام توان اجرایی شده و اهمیت زیادی به زمانبندی مطرح شده جهت اتمام پروژه انجام دهد.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین در پایان سخنانش گفت:امروز با توجه به توسعه شهرها ،باید در راستای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای اجرای پروژه های مشارکتی تلاش شود .
در ادامه جلسه رسول اصغرزاده ریاست شورای اسلامی شهر وعضو کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام ماه محرم و تبریک هفته نیروی انتظامی گفت:امیدواریم با ورود موثرشریک سرمایه گذار در پروژه رزت شاهد خبرهای خوب در حوزه ی اجرا و بهره برداری از پروژه باشیم و با موفقیت در این پروژه مسیر برای سرمایه گذاریهای دیگر گشوده شود.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت:با توجه به سوابق اجرایی کارشناسان شهرداری ارومیه و نیز پیمانکار پروژه،امید است کارهای مبنایی و زیربنایی در حوزه سرمایه گذاری و پروژه های فاخر داشته باشیم.
در ادامه جلسه مهندس حسین بخشایشی،عضو کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه نیز با خیر مقدم به حضار و تبریک انتصاب مهندس ابراهیمی بعنوان مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری ارومیه گفت:تلاش همگانی برای رفع مشکلات موجود در پروژه های سرمایه گذاری و خدماتی از سوی شورای اسلامی شهر ارومیه انجام گرفته است و امیدواریم شاهد اقدامات اساسی در پروژه سرمایه گذاری رزت باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه دغدغه اصلی مدیریت شهری رفع مشکلات موجود و اتمام پروژه های نیمه تمام است گفت:دغدغه اصلی مدیریت شهری اتمام پروژه های نمیه تمام و رفع مشکلات آنها است لذا مسئولان نیز باید در راستای توسعه هرچه بیشتر شهر ارومیه تلاش نمایند.
ایشان در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت:از عوامل اجرای پروژه رزت در جهت رفع مشکلات و اجرایی نمودن عملیات فیزیکی آن تقدیر و تشکر میکنم.
گفتنی است که اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از عملیات اجرایی و میزان پیشرفت پروژه سرمایه گذاری رزت بازدید بعمل آوردند.
***مصوبات کلی پنجمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه:
* (درخصوص پروژه رُزت) مقرر گردید : معاونت امور زیر بنائی و حمل و نقل در گزارش فنی آبانماه روند پیشرفت پروژه رُزت ، صلاحیت فنی و رتبه ای مشاور پروژه را به همراه مستندات قانونی لازم به کمیسیون ارجاع نماید .
* (درخصوص پروژه رُزت) مقرر گردید : گزارشات نظارتی فنی و عمرانی پروژه را به صورت مستمر جهت استحضار اعضای شورای اسلامی شهر و پیگیریهای بعدی به کمیسیون سرمایه گذاری ، مشارکت و گردشگری ارجاع گردد .
* (درخصوص پروژه رُزت) مقرر گردید : شهرداری ارومیه تدابیر لازم را در تامین زیر ساختهای خدماتی ، ترافیکی و تسهیل دسترسی های شهروندان جهت تردد در این پروژه و تمامی پروژه های سرمایه گذاری و عمرانی به صورت کامل اتخاذ نماید .
* مقرر گردید : جلسه آتی کمیسیون با دعوت از سرمایه گذار محترم پروژه اروم تکبیر فتح در صورت نهایی شدن انتخاب سرمایه گذار و معاونت محترم اقتصادی و مالی و مدیر محترم سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری به همراه مدارک و مستندات لازم از آخرین روند اجرای پروژه اروم تکبیر فتح برگزار گردد .
در پایان مصوبات کمیسیون سرمایه گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه جهت تصمیمات نهایی به صحن شورا ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (60)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان