:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه از حضور پرشور مردم ایران اسلامی در حماسه بزرگ ۹ دی تقدیر و تشکر کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه از حضور پرشور مردم ایران اسلامی در حماسه بزرگ ۹ دی تقدیر و تشکر کرد.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 11 دی,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

🌐 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه از حضور پرشور مردم ایران اسلامی در حماسه بزرگ ۹ دی تقدیر و تشکر کرد.
🔹دکتر محمدرضا علیزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: حضور پرشور مردم ایران اسلامی در حماسه بزرگ ۹ دی تبلور میثاق امت با ولایت و تجدید عهد و پیمان با آرمان های انقلاب بود .
🔸به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ارومیه ، رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه که در جلسه امروز صحن شورا سخن می گفت اذعان داشت: اینجانب به نوبه خود و از طرف اعضای شورای اسلامی شهر از حضور پرشور مردم ولایت مدار  و قدرشناس ایران اسلامی علی الخصوص مردم انقلابی شهر ارومیه تقدیر و تشکر می کنم.
وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: ۱۱ دی ماه آغاز سال 2019 میلادی است و امید می رود این سال میلادی جدید همراه با صلح و دوستی برای ملت های جهان باشد و آتش جنگ و خصومت در سراسر گیتی خاموش گردد و گام های موثری به سوی آسایش نوع بشر و پیشرفت در علم و فن آوری برداشته شود.
دکتر علیزاده امامزاده در ادامه سخنانش گفت: آغاز سال میلادی جدید یادآور چشم انداز ترسیم شده شهر ارومیه تا یک سال دیگر یعنی سال 2020 به لحاظ توسعه گردشگری است و امید است گام های علمی موثری برای تحقق گردشگر پذیری شهرمان برداشته شود تا به لحاظ اقتصاد شهری و توسعه اجتماعی و فرهنگی منجر به رویدادهای خوب و تاثیر گذاری گردد.

تعداد نمایش ها (119)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان