:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه :

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه :

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 22 فروردین,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
3/5

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه :
 تجلیل از رؤسا ،اعضای شوراهای اسلامی ، شهرداران و استانداران شورایی شهر ارومیه در روز ملی شوراها

رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بمناسبت گرامیداشت روز ملی شوراها ،از رؤسا ،اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران گذشته شهر ارومیه تجلیل بعمل خواهیم آورد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،رسول اصغرزاده با اشاره به نقش مهم شوراها در مدیریت و توسعه شهری اذعان داشت: شوراها در جهت توسعه شهرها و خدمت به مردم تلاشهای شایسته ای انجام داده اند و لذا خدمت صادقانه و خالصانه آنها در دوران گذشته جای بسی تقدیر و تشکر دارد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه اولین مراسم تجلیل از شوراهای اسلامی و شهرداران  شهر ارومیه برگزار می شود اظهار داشت: اولین مراسم تجلیل از رؤسا ،اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران سابق ارومیه در نهم اردیبهشت در شهر ارومیه و با حضور شخصیت های برجسته کشوری و شهر ارومیه در سالن اجتماعات شهرداری ارومیه برگزار خواهد شد.
رسول اصغرزاده همچنین از تشکیل مجمع مشورتی شوراهای اسلامی شهر ارومیه خبر داد و افزود: در راستای استفاده از تجارب و ایده های شوراها و شهرداران گذشته ،مجمع مشورتی شوراهای اسلامی شهر ارومیه تشکیل می شود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین از تجلیل استانداران وقت استان که سابقه عضویت در شورای اسلامی شهر ارومیه را داشتند خبر داد و گفت: در اولین مراسم تجلیل از شوراها و شهرداران ارومیه از استاندارانی که سابقه عضویت در شورای اسلامی شهر ارومیه را داشتند تجلیل بعمل خواهد آمد.
وی در پایان با بیان اینکه در اولین مراسم تجلیل از شوراها و شهرداران از خانواده اولین شهردار شورایی ارومیه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر خواهد شد اظهار داشت: با توجه به رشادت ها و ایثارگری های شهید آقا مهدی باکری بعنوان شهردار شهید ،در روز ملی شوراها از خانواده آن والامقام تجلیل خواهیم کرد.

تعداد نمایش ها (408)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان