:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه با شهروندان منطقه  ۲ برگزار شد.

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه با شهروندان منطقه  ۲ برگزار شد.

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 10 بهمن,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه با شهروندان منطقه  ۲ برگزار شد.
اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه به همراه مدیر شهرداری منطقه ۲ و معاونین منطقه در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم ، با شهروندان منطقه خیابان خرمشهر در مسجد آیت الله طالقانی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، همه ساله اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه به همراه مدیران شهرداری در جهت رفع مشکلات مردم و مناطق با حضور در مساجد سطح شهر ارومیه با شهروندان دیدار و از نزدیک مشکلات آنها را رصد می کنند.
دیروز نیز مدیریت شهری در مسجد آیت الله طالقانی حضور داشتند و در این دیدار نیز مسائلی چون بیکاری جوانان، ساماندهی مشاغل مزاحم ، آسفالت کوچه ها و خیابان ها ، برگزاری جشن در محلات ، عدم اولویت بندی مشکلات ، ساماندهی ضایعات فروشان ، پیاده رو سازی و  ... از سوی شهروندان مطرح گردید.
گفتنی است که اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه هر هفته در یکی از مساجد شهر  در روزهای سه شنبه حضور خواهند داشت و از نزدیک مشکلات مردم را خواهند شنید.
همچنین لازم به ذکر است که اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه هفته بعد روز سه شنبه مورخه ۹۷/۱۱/۱۵  در مسجد محمد رسول الله (ص) ، واقع در شهرک شاهد حضور خواهند داشت.

تعداد نمایش ها (72)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان