:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
حسین پناهی عضو شورای اسلامی شهر ارومیه :

حسین پناهی عضو شورای اسلامی شهر ارومیه :

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 21 فروردین,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 حسین پناهی عضو شورای اسلامی شهر ارومیه :
اتمام طرح های نیمه تمام اولویت کاری سال 97 می باشد/ بیشترین رویکرد بازسازی و بهسازی بافت های فرسوده و تاریخی موجود در شهر است
عمده برنامه هایی که در سال 97 وارد فاز عملیاتی خواهد شد برنامه هایی است که در بودجه امسال شهرداری برای بحث های سرمایه گذاری، خدماتی و فرهنگی بسته شده است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه : حسین پناهی عضو شورای اسلامی شهر ارومیه در خصوص طرح های نیمه تمام گفت: اولویت کاری امسال اتمام طرح های نیمه تمامی است که وعده شده بود و بدلیل کمبود بودجه به پایان نرسیده بود امید است امسال با اتمام این طرح ها به رونق اقتصادی شهر جامه عمل بپوشانیم.

وی بیان کرد: بیشترین رویکرد امسال بازسازی و بهسازی بافت های فرسوده و تاریخی شهر است که در معرض آسیب پذیری جدی در برابر تهدیدات طبیعی از جمله سیل،زلزله و طوفان قرار دارند.

پناهی ادامه داد: بافت فرسوده و تاریخی به سمت و سوی مرمت و بهسازی می رود در این بازسازی و نوسازی باید مقاوم سازی آن ها هم مد نظر قرار بگیرد و ما برای تحقق این امر تلاش می کنیم .

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار کرد: یکی از شعارهای بودجه سال 97 شهرداری بهبود و کیفیت زندگی مردم می باشد و ما نیز برای اینکه این امر تحقق پیدا کند قدم هایی را با استفاده از بهبود خدمات رسانی برمی داریم.
منبع : پایگاه اطلاع رسانی باریش

تعداد نمایش ها (240)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان