:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
بیست و دومین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و دومین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/دوشنبه, 27 فروردین,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و دومین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و دومین جلسه کمیسیون بودجه و امورحقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست زلفعلی ابراهیمی و با حضور دکتر مرتضی پیری و دکتر محمدرضا علیزاده امامزاده اعضای کمیسیون،صمدی معاون اداره املاک شهرداری ارومیه،مجتبی حقیقی مدیرمالی شورای اسلامی شهر ارومیه و پیمان حسن زاده دبیرجلسات کمیسیون های شورای اسلامی شهر ارومیه در تاریخ ۹۷/۱/۲۶ با دستور بررسی نامه های ارجاع شده به کمیسیون در سالن جلسات شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،در این جلسه زلفعلی ابراهیمی رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و تبریک عید مبعث و محکوم نمودن حمله آمریکا به خاک سوریه گفت: با توجه به موضوع بسیار مهم و پراهمیت سال ۹۷ و سفارش مقام معظم رهبری نسبت به حمایت از کالای ایرانی لذا در بیست و دومین جلسه کمیسیون مطرح و بر استفاده شهرداری ارومیه برای استفاده و خرید تجهیزات و کالاهای ایرانی تاکید شد.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: امروز بررسی بودجه های سازمانها و هزینه کرد درست ،یکی از مهمترین موضوعاتی است که برای کمیسیون بودجه مهم تلقی می شود و لذا بر تمامی سازمانها بر هزینه کرد درست و منتقی تاکید شده است و از هزینه های اضافی کاسته شود.

زلفعلی ابراهیمی همچنین در بخش دیگری از سخنانش افزود: رسیدگی بر مسائل و مشکلات شهروندان در بحث حقوقی نیز در بیست و دومین جلسه کمیسیون بودجه مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه سخنانش گفت: در بیست و دومین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه ،به مسائل و مشکلات شهروندان در زمینه آزادسازی املاک نیز مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون بودجه و امور حقوقی به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (201)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان