:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
بیستمن جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیستمن جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 22 فروردین,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیستمن جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیستمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس محمد خالد حاتمی و با حضور عبدالرحمن نقشین و دکتر محمد رضا علیزاده امامزاده اعضای کمیسیون،مهندس کشتیبان سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری ارومیه،مهندس اسدپور مدیرعامل سازمان آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری ارومیه،مجتبی حقیقی دبیر جلسات کمیسیون های شورای اسلامی شهر ارومیه و حیدری مسئول کمیته میراث فرهنگی و گردشگری مرکز مطالعات و پژوهش شورا در تاریخ ۹۷/۱/۱۹ با دستور جلسه بررسی تهیه دیتای راهنمای گردشگری شهر ارومیه در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،در این جلسه مهندس محمد خالد حاتمی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و تبریک سال جدید نوروزی گفت: سال جدید ۱۳۹۷ را بر مردم شریف و شهیدپرور ایران اسلامی علی الخصوص شهروندان قدرشناس شهر ارومیه تبریک می گویم و امیدوارم سال پر مهر و پربرکت داشته باشند.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به اینکه تولیدکنندگان می توانند نقش بسیار مهمی در تحقق شعار سال ۹۷ داشته باشند اذعان داشت: با توجه به فرمایشات هوشمند مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی ،بیشترین قشری که میتواند از این شعار حمایت نماید و نقش بسزایی داشته باشد تولید کنندگان هستند که میتوانند با تولید کالای با کیفیت و خوب نقش بسیار مهم و اساسی داشته باشند.

مهندس محمد خالد حاتمی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه وظیفه همه ما حمایت از کالای ایرانی است افزود: با توجه به رکود اقتصادی و مشکلات موجود در کشور ،وظیفه همه ما در جهت رفع مشکلات موجود ،حمایت از کالای ایرانی است و امید می رود دستگاههای اجرایی در کنار مردم به این امر مهم جامه عمل بپوشانند.

وی در ادامه سخنانش گفت: موضوع بحث سرمایه گذاری و گردشگری یک موضوع بسیار مهم و اساسی است که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشیم و لذا از سازمان سرمایه گذاری شهرداری ارومیه و دستگاههای ذیربط میخواهیم با نگاه کلی و ارزشی به این امر نگاه کنند .

مهندس محمدخالد حاتمی گفت: به تبعیت از سال حمایت از کالای ایرانی ،ما نیز امسال را بعنوان سال حمایت از اخلاق ارومیه ای معرفی می کنیم چون شهر ارومیه یکی از مهمترین و با فرهنگ ترین شهرهای ایران است و لذا نباید اجازه دهیم بداخلاقی هایی از خارج شهرستان ارومیه وارد ارومیه شده اند موجب خدشه دار کردن حیثیت ارومیه شود.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش اظهار داشت: شهر ارومیه یکی از شهرهای زیبا ، شاد ، با سخاوت ، با فرهنگ کشور است و با مدیریت صحیح و پرهیز از تبعیض ها میتوان به اخلاق ارومیه رسید.

وی همچنین در ادامه سخنانش اذعان داشت: از دوره چهارم شورا تا به امروز در خصوص موضوع جذب سرمایه گذاری و گردشگری تلاش شده است اما این تلاشها کافی نبود و لذا باید تلاش بیشتری انجام دهیم تا بتوانیم بار دیگر شهر ارومیه را بعنوان پاریس ایران معرفی کنیم.

مهندس محمد خالد حاتمی در بخش دیگری از سخنانش گفت: تنوع فرهنگی،وجود اماکن مذهبی و تاریخی،طبیعت خدادادی و زیبایی اخلاقی که در شهر ارومیه وجود دارد در هیچ جایی موجود نیست و لذا نباید اجازه دهیم  منافع شهر فدای منافع شخصی بعضی از افراد سودجو شود و از آن سوء استفاده کنند.

وی همچنین در ادامه افزود: امید است با همدلی و همفکری بتوانیم در راستای جذب سرمایه گذاران و گردشگران گام های موثری برداریم.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: جذب سرمایه گذار و گردشگر از مهمترین اهداف کمیسیون سرمایه‌گذاری است و امیدوارم تا پایان سال ۹۷ شاهد اقدامات مهم و موثر در این زمینه باشیم.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: جلب اعتماد  و رضایت مردم می تواند شهرداری را از بحران مالی خارج کند و مشارکت مردم یک امر ضروری بوده و بدون مشارکت نمی توان به اهداف توسعه شهری دست یافت .

مهندس محمدخالد حاتمی افزود: در کم کردن هزینه ها ،مشارکت مردم بسیار مهم است و این امر زمانی اتفاق می افتد که اعتماد شهروندان را جلب نمائیم.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: اعتماد به مدیریت شهری برای ما بسیار مهم است و با عدالت ، رفتار و اخلاق اجتماعی درست می توان  فعالیت های با ارزشی انجام داد.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه با بیان اینکه شهر ارومیه میتواند کانال و ترمینال ارتباطی بین آسیا و اروپا باشد گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر ارومیه و هم مرز بودن با کشورها ،شهر ارومیه میتواند این رل را بخوبی بین آسیا و اروپا ایفا کند که متاسفانه تا به امروز نتوانسته ایم آنگونه که باید از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود و خدادادی شهر ارومیه به نحو احسن استفاده کنیم و لذا با وجدان کاری،همراهی و همدلی و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود می توان از تمامی مشکلات خارج شد.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: به خاطر عدم مدیریت  ،ارومیه امروز در بحث سرمایه گذاری و گردشگری و جذب توریست دچار مشکل بوده است و امید می رود با حضور استاندار جدید که کاردان و بعنوان یک دیپلمات در جذب سرمایه خارجی می تواند کارا باشد در استان این خلاء رفع شود .

مهندس محمد خالد حاتمی در بخش دیگری لز سخنانش اظهار داشت: در بیستمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری موضوع نرم افزار  راهنمای گردشگری واگو مورد بررسی و مورد تصویب کمیسیون قرار گرفت.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون سرمایه‌گذاری،مشارکت و گردشگری به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (229)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان