Search
پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و ‏آله :

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
آرشیو مقالات
نهم اردیبهشت ماه، سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه است.

نهم اردیبهشت ماه، سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه است.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 12 اردیبهشت,1396/دسته ها: اخبار, مقالات

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
یادداشت مهندس عادل فتاحی نایب رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شوراها
هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند.
پیامبر اکرم<ص>
نهم اردیبهشت ماه، سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه است.
نهاد شورا که شالوده ی آن ریشه در قرآن کریم و مبانی اسلامی دارد، در واقع به فرآیند واگذاری امور به مردم را عینیت بخشید و به برکت این اتفاق نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که درآن زندگی می کنند دو چندان گردید، لازم به ذکر است مدیریت شهری با دو بازوی نظارتی(شورا) و اجرائی(شهرداری) در طول چند سال گذشته سعی کرده در فعالیت های خود ضمن حفظ منافع و رعایت مصالح شهروندان در جهت افزایش اعتماد آنان گام بردارد.
ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا فرا رسیدن این روز را به حضور همه ی شورائیان و شهروندان فهیم و نجیب و بافرهنگ ارومیه در شهر رنگین کمان اقوام و ادیان تبریک عرض نموده و از بارگاه ایزد منان موفقیت روز افزون را در دستیابی اهداف وزین مد نظر، در راستای توسعه عمران و آبادانی روزافزون دیارمان در زمینه های مختلف آرزومندیم.
بی شک با بررسی عملکرد شوراهای اسلامی شهر از ابتدای تشکیل تاکنون شاهد ارتقای نمودار عملکرد شهرداریها در عرصه های مختلف و تغییر چهره شهرها با استفاده از مشارکت و خرد جمعی بوده ایم.
این نهاد مردمی روز به روز هدف اصلی خود را که بهره برداری از افکار مختلف و جذب همکاری شهروندان در دستیابی به افق تعیین شده بود نزدیکتر شده است و با وظیفه شناسی و اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایید و با امانت، کفایت، درایت، کیاست و حسن سلوک برای نیل به حامعه ای شهروندمدار خاصانه و عاشقانه کوشش می کنند، امید است در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، با عزمی ملی و مدیرت جهادی خدمت رسانی وسیع و اهتمام به سلامت مردم در ابعاد مختلف و اشتغال و نیازهای اجتماعی جوانان و مناطق محروم و افراد بی بضاعت را در سرلوحه ی کارمان قرار دهیم، در خاتمه برای همه کاندیداهای شهر و روستا که آگاهانه در صحنه انتخابات حضور یافته اند آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که انتخابات پیش رو با حضور گسترده همراه شود و مردم عزیز حماسه ماندگار دیگری را در تاریخ ایران زمین به ثبت برساند.
مهنـدس عـادل فتـاحی - خدمتگزار مردم شریف ارومیه در شورای اسلامی شهر
 

تعداد نمایش ها (174)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان