پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
سی و چهارمین جلسه کمیسیون عمران،برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

سی و چهارمین جلسه کمیسیون عمران،برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/دوشنبه, 16 مهر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سی و چهارمین جلسه کمیسیون عمران،برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

سی و چهارمین جلسه کمیسیون عمران ،برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس مسعود پاکی و با حضور مهندس عادل فتاحی و زلفعلی ابراهیمی اعضای کمیسیون در تاریخ ۹۷/۷/۱۶ در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای ا،در سلامی شهر ارومیه ،مهندس مسعود پاکی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک هفته نیروی انتطامی به سبزپوشان و تلاشگران عرصه حفظ و امنیت کشور و نیز تبریک روز روستا و عشایر گفت: بر خود وظیفه میدانم روز روستا و عشایر را اول بر خودم که یک عشایر می باشم و دوم بر همه روستائیان و عشایر تبریک عرض می کنم.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: در سی و چهارمین جلسه کمیسیون عمران، نامه های کمیسیون مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت و تصمیمات نهایی نیز اتخاذ گردید.

مهندس مسعود پاکی در ادامه سخنانش اظهار داشت: در سی و چهارمین جلسه کمیسیون عمران موضوع انجام مذاکرات معاونت فنی و عمرانی با شرکت های خدمات رسان برای احداث تونل مشترک تاسیسات و تردد خودرویی داخل شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: موضوع طرح مطالعات ساماندهی و طراحی شهری رودخانه شهرچای ارومیه ( حد فاصل پل عدالت تا دانشگاه صنعتی ) در کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

وی در ادامه اذعان داشت: همچنین در جلسه کمیسیون عمران درخواست جمعی از اهالی خیابان بهاران از بابت دفع آبهای سطحی (منطقه قره آغاج و شهرک دانشگاه ) در فصول بارندگی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید شهرداری ارومیه نسبت به پیگیری و رفع مشکل اقدامات لازم را انجام دهد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن علنی شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (107)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان