پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
سی و هشتمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

سی و هشتمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/یکشنبه, 15 مهر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سی و هشتمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

سی و هشتمین جلسه کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست عبدالرحمن نقشین و با حضور مهندس عادل فتاحی، دکتر حسین بخشایشی ، مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون، زینال تمایل رئیس اداره بازرسی شهرداری ارومیه ، مهندس حسین دوستی معاون توسعه نیروی انسانی و برنامه ریزی شهرداری ،پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا ، مهندس کشتیبان مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری ارومیه در تاریخ ۹۷/۷/۱۴ با دستور جلسه بررسی مصوبات ابلاغی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، در این جلسه عبدالرحمن نقشین رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و تبریک هفته نیروی انتظامی و تبریک 5 اکتبر مصادف با ۱۳ مهرماه روز جهانی معلم گفت: نظارت یک مقوله بسیار سنگین است و لذا باید آگاهی ما بیشتر باشد.

وی با اشاره به اینکه باید از پتانسیل های مشاوره در نظارت استفاده شود اذعان داشت : استفاده از پتانسیل های مشاوره در نظارت ضروری می باشند و لذا باید از طرحهای پیشنهادی آنان در راستای پیشبرد پروژه ها استفاده نمائیم.

عبدالرحمن نقشین در ادامه اذعان داشت: ابزار اصلی شوراها نظارت است و لذا توجه به وظیفه نظارتی یک امر ضروری بشمار می آید و در کنار آن باید به در خواست ها و مطالبات مردم عنایت داشته باشیم.

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: رفع موانع بر اساس وظیفه ای که بر دوش این کمیسیون گذاشته شده است از مهمترین وظایف حوزه پیگیری و نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه است اکثر اعضای کمیسیون نظارت افراد باتجربه می باشند  از تجربه آنها باید استفاده کرد و تمامی گزارشات مردمی که از مجموعه شهرداری دریافت می شود همگی در کمیسیون پیگیری می شوند.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار داشت: برخی از مشکلات تنها مردمی نیستند بلکه سازمانها و ادارات داخلی و ناشی از عدم همکاری سازمانها و دستگاههای ذیربط است.

نقشین در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه بر پیگیری همه مصوبات این شورا و تلاش برای اجرای درخواست ها و مطالبات مردمی را مد نظر قرار داده است.

در ادامه جلسه مهندس عادل فتاحی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: امروز پروژه سرمایه‌گذاری موفق نداشته ایم و اگر از پروژه های چون اوریاد هم حمایت نکنیم این پروژه نیز دچار مشکل خواهد شد.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت : توجه به موقعیت اجرایی پروژه ها از سوی شهرداری باید مد نظر قرار گیرد و در تمامی پروژها ایجاد پارکینگ در جهت رفع موانع ترافیکی و نظم بخشیدن به محیط مکانی پروژه رعایت شود.

مهندس فتاحی در ادامه سخنانش با نارضایتی از عملیات پروژه های سرمایه گذاری شهرداری ارومیه گفت: امروز با توجه به وضعیت فعلی پروژه های سرمایه‌گذاری نشان می دهد که ضعیف حرکت کردیم و لذا نیاز به آسیب شناسی پروژه ها را داریم.

وی در ادامه اذعان داشت: هماهنگی روسای کمیسیون های شورا می تواند در رفع مشکلات و نیز رفع نیازهای اجتماعی مفید و موثر باشد .

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: امروز باید بدنبال درآمد پایدار برای شهرداریها باشیم و نیز باید توجه جدی به نیروهای تخصصی نیز داشته باشیم.

در ادامه جلسه مهندس کشتیبان مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری ارومیه گزارشی از میزان پیشرفت و مشکلات پروژه های سرمایه‌گذاری شهرداری ارومیه را به کمیسیون ارائه نمود.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون نظارت به صحن شورای اسلامی شهر ا ومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (142)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان