پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
سی و هشتمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

سی و هشتمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/یکشنبه, 15 مهر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سی و هشتمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

سی و هشتمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور مهندس مسعود پاکی عضو کمیسیون، مهندس محمد ستارپور مشاور شورا در امور خدمات شهری ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا ، دکتر سلامتی معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه، مهندس مناف زاده مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری ارومیه ، میر اکبر غیبی کارشناس معاونت بهداشت استان، پرویز آهنگر نماینده اطاق اصناف استان ، سعید آقازاده نماینده سازمان صدا و سیمای مرکز استان ، محمد دهقان نماینده سازمان صنعت،معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی با دستور جلسه بررسی درخواست نامه صنعت و معدن استان و شورای تامین در جهت ساماندهی واحدهای سیار و وانت بارها در سطح شهر ارومیه در تاریخ ۹۷/۷/۱۴ در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، در این جلسه حسین پناهی رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک روز ملی دامپزشکی گفت: چرخه نیروی انسانی سالم که سرمایه اصلی جامعه است به غذای سالم نیاز دارد و غذای سالم نیز عمدتا دام سالم می خواهد و حفظ و نگهداری دام سالم نیز بر عهده دامپزشک است .

وی در ادامه سخنانش گفت: اگر تلاشها و زحمات دامپزشکان در عرصه سلامت نباشد جامعه دچار مشکل خواهد شد.

وی با اشاره به حمله تروریستی دشمنان بر غذای سالم اشاره و اذعان داشت: امروز دشمنان با طرح جنگ اقتصادی در صدد ایجاد مشکل برای مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی هستند و از آن غافلند که ملت ایران غیرت و مقاوت خود را در انقلاب اسلامی و جنگ تحملی به دنیا نشان داده است و این وعده قرآن است که پیروزی نهایی با اسلام و مسلمین است.

حسین پناهی با اشاره به تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: هفته نیروی انتظامی را بر عزیزانی که شب و روز در جهت ایجاد و حفظ امنیت و آرامش اجتماعی را برای روند رشد و شکوفایی و توسعه و آبادانی فراهم میکنند تبریک می گویم و امروز بخشی از امنیت و انتظام جامعه و کشور را مدیون مجاهدتها و تلاشهای سبزپوشان نیروی انتظامی هستیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: دیروز شاهد حماسه عظیم تجمع بزرگ بسیجیان کشور و محمد رسول الله(ص) بودیم که یادآور حماسه های دوران دفاع مقدس بود و سپاهیان محمد رسول الله (ص) با شجاعت و شهامت های خود سرنوشت ایران اسلامی را رقم زدند.

وی در ادامه افزود: امروز بحق تهدیدات اقتصادی یک موضوع حساس برای کشور ما است و دیروز با حماسه سازی بسیجیان و در حضور مقام معظم رهبری گام اول مبارزه با تهدیدات اقتصادی رقم خورد و گام دوم را نیز باید مسئولان انجام دهند.

حسین پناهی در ادامه سخنانش اذعان داشت: امروز علیرغم هشدارهای هواشناسی که در بسیاری از نقاط کشور باعث ایجاد مشکل برای شهروندان شد باید به فکر پیش بینی و پیشگیری این حوادث قبل از آغاز فصل بارندگی باشیم و اجازه ندهیم تا نزولات الهی به بلایای طبیعی تبدیل  و نعمت الهی نقمت تلقی شود.

 

حسین پناهی در بخش دیگری از سخنانش گفت: شهرداری ارومیه باید به فکر اصلاح و ساماندهی کانالها هدایت و آب های سطحی و لایروبی آبروها باشد .

وی با اشاره به اینکه علیرغم مصوبات و پیگیری های متعدد نتوانسته ایم مشاغل مزاحم را ساماندهی کنیم گفت: متاسفانه امروز با توجه به مصوبات و پیگیری های متعدد نتوانسته ایم مشاغل مزاحم و دستفروشان را از سطح شهر ساماندهی کنیم و با ساماندهی و انسجام بازارچه های محله ای می تواند موجب تامین درآمدهای پایدار برای شهرداری ارومیه باشد.

در ادامه جلسه دکتر مهرداد سلامتی معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه گزارشی از ساماندهی مشاغل مزاحم و دستفروشان را به کمیسیون ارائه نمود.

همچنین در ادامه هریک از حاضرین در جلسه نظرات و ایده های خود را در راستای ساماندهی مشاغل مزاحم و دستفروشان ارائه کردند.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون خدمات شهری به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (141)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان