پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه با شهروندان منطقه  3  برگزار شد.

دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه با شهروندان منطقه  3  برگزار شد.

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 17 بهمن,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه با شهروندان منطقه  3  برگزار شد.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه به همراه مدیر شهرداری منطقه 3 و معاونین منطقه در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم ، با شهروندان منطقه شهرک والدین شاهد در مسجد محمد رسول الله (ص) دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، همه ساله اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه به همراه مدیران شهرداری در جهت رفع مشکلات مردم و مناطق با حضور در مساجد سطح شهر ارومیه با شهروندان دیدار و از نزدیک مشکلات آنها را رصد می کنند.

دیروز نیز مدیریت شهری در مسجد محمد رسول الله (ص) حضور داشتند و در این دیدار نیز مسائلی چون جدولگذاری ، زیرسازی و آسفالت کوچه ها و خیابان ها ، پیاده رو سازی ، همکاری و همراهی مدیریت شهری با اهالی و ساکنین در رفع مشکلات مربوط به شرکت تعاونی و مساعدت برای دریافت خدمات آب و برق و گاز ، مساعدت در صدور مجوز و پروانه های ساختمانی جهت ساخت و ساز ، ایجاد فضاهای فرهنگی ، ورزشی و فضای سبز، بیکاری جوانان، ساماندهی مشاغل مزاحم و  ... از سوی شهروندان مطرح گردید.

گفتنی است که اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه هر هفته در یکی از مساجد شهر  در روزهای سه شنبه حضور خواهند داشت و از نزدیک مشکلات مردم را خواهند شنید.

همچنین لازم به ذکر است که اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه هفته بعد روز سه شنبه مورخه ۹۷/۱۱/23  در مسجد امام ، واقع در خیابان ولیعصر ، روبروی بهزیستی ، خیابان ملت حضور خواهند داشت.

تعداد نمایش ها (111)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان