پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
بیست و چهارمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و چهارمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 25 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و چهارمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و چهارمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور حسین بخشایشی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور اعضای کمیسیون،مهندس محمد ستارپور مشاور شورا در امور خدمات شهری،پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیون های شورای اسلامی شهر ارومیه،علی شایگان مدیرعامل سازمان زیبا،منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه،عزیز قال مدیر عامل سازمان پسماند شهرداری ارومیه، مختارخانی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست شهرستان ارومیه، اسمعیل زرعیم نماینده اداره کل امور شوراهای استانداری آذربایجان غربی، فرهاد تبریزی کارشناس فرمانداری ارومیه، منوچهر قاسمی مدیرعامل شرکت دوام صنعت آذر سبز در تاریخ ۹۷/۲/۲۲ با دستور جلسه رسیدگی و ساماندهی سایت زباله نازلو و پسماندهای شهری در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، در این جلسه حسین پناهی رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و جریان داعش و اتفاقات اخیر منطقه ای گفت: دشمنان اسلام به دنبال تشکیل خاورمیانه جدید بودند و با جریان داعش و حذف بعضی از کشور ها و جریان استکبار ستیزی و ظلم ستیزی و مذاکره اهداف خود را هدایت می کردند .

وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: در موضوع برجام نیز همانطور که مقام معظم رهبری با تاکید موکد بر اینکه نباید به آمریکا اعتماد کرد ، امروز شاهد خروج این دشمن دیرینه از برجام بودیم و کلام حضرت امام خامنه ای بحق بود که به نمایندگی از مردم ایران فرمودند ترامپ غلط می کند.

وی در ادامه سخنانش گفت: اسرائیل با همدستی آمریکا به دنبال ایران هراسی بود اما با مقاومت ایران اسلامی پاسخ محکمی بر پیکره آمریکا دادند و امید است با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری و دلتمردان همیشه پیروز و سربلند باشند.

حسین پناهی در ادامه سخنانش اذعان داشت: با تمامی فشارها،مشکلات و انحرافات سیاسی ،فرهنگی و جنگ نرم ،مردم همیشه در صحنه حاضر بودند و همیشه پشتیبان ولایت فقیه و ایران اسلامی بوده اند و هستند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: مدیریت شهری در زمینه پیشگیری از جرائم تلاشهای بیشتری انجام داده است اما کافی نبوده و لذا این تلاشها باید افزایش یابد.

وی با تقدیر از تلاشهای مجموعه شهرداری ارومیه در برگزاری هشتمین جشنواره گلها افزود: در راستای حفظ محیط زیست و هوای پاک ،مسئولان و دستگاههای ذیربط باید در راستای فرهنگسازی و آگاهسازی مردم تلاش کنند.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به موضوع ساماندهی سایت زباله نازلو و پسماندهای شهری گفت: امروز موضوع ساماندهی پسماندهای شهری و سایت زباله نازلو یکی از مهمترین موضوعات مهم جامعه است و لذا باید تلاش کنیم تا اقداماتی انجام دهیم تا فردا دچار جرم قرار نگیریم و با کنترل و نظارت و پیشگیری میتوان به راهکارهای مهم و اساسی دست یافت.

حسین پناهی همچنین در ادامه سخنانش اذعان داشت: در بیست و چهارمین جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه ،مهندس شایگان مدیرعامل سازمان زیبا، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گزارشی از نحوه برگزاری و میزان استقبال شهروندان از هشتمین جشنواره گلها ارائه نمود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست گفت: استحصال و تبدیل زباله به انرژی یکی از مهمترین راهکارهای رفع مشکلات پسماند شهری است و لذا کارشناسان مربوطه نسبت به اجرایی کردن آن و استفاده بهینه از طلای کثیف را در دستور کار خود قرار دهند و امروز متاسفانه دست های پنهان و پشت پرده اجازه اجرایی شدن پروژه استحصال انرژی از زباله را نداده اند.

وی همچنین در ادامه با اشاره به موضوع جمع آوری پرندگان و سگ های ولگرد از سطح شهر و مجموعه سایت نازلو اظهار داشت: موضوع جمع آوری اصولی و رعایت حقوق پرندگان و سگهای ولگرد از سطح شهر ارومیه و سایت زباله نازلو باید در دستور کار سازمان پسماند شهرداری ارومیه قرار گیرد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (205)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان