پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
بیست و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 18 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا ی  اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور حسین بخشایشی،حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد خلیل پور اعضای کمیسیون ،محمد ستارپور مشاور امور خدمات شهری و محیط زیست شورا، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیون های شورا ، سلامتی معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه،علیرضا سید قریشی رئیس اداره آموزش و مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست استان، مختارخانی رئیس اداره محیط زیست شهرستان ارومیه ، بابک نژاد بهمن نماینده شورای هماهنگی تشکلهای زیست محیطی ،غلامرضا جعفری نائب رئیس و سخنگوی شورای هماهنگی تشکلهای زیست محیطی و حبیب فرهنگ عضو شورای هماهنگی تشکلهای زیست محیطی در تاریخ 97/2/8 با دستور جلسه موضوع بررسی فعالیت های تشکلهای زیست محیطی و بررسی بحران آبهای سطحی شهر ارومیه در هنگام بارندگی در سالن جلسات شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، در این جلسه حسین پناهی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و تبریک روز جوان که مصادف است با ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ع) به جامعه اسلامی علی الخصوص به جوانان کشور گفت: از اینکه امروز شاهد بیکاری پرارزش ترین سرمایه های کار و جوانان مملکت و شهرمان هستیم تاسف می خوریم که در زیر بار سنگین رکود اقتصادی و بیکاری فدا شده اند و به تبع آن خانواده ها نیز با تحمل هزینه های گزاف تحصیلی و ...دچار مشکل شده اند .

حسین پناهی در ادامه سخنانش اذعان داشت: امید است با همدلی مسئولان چاره ای برای معضل اجتماعی و بیکاری و اشتغال جوانان پیدا نمائیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سحنانش اذعان داشت: متاسفانه امروز با وجود آمادگی صد در صدی ستاد بحران دستگاههای اجرایی ،شاهد بحران های آبی در هنگام بارندگی هستیم و مردم را دچار مشکل می کند و لذا باید به فکر راهکارهای اساسی باشیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری گفت: امروز متاسفانه پروژه های شهری با توجه به عدم رعایت و ایجاد بسترهای لازم برای عبورو هدایت آبهای سطحی شاهد ایجاد سیل  و جمع شدن آب و تشکیل دریاچه های بارشی در نقاط مختلف شهر هستیم .

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: متاسفانه تا به امروز هیچگونه برخورد جدی با متخلفان پروژه های شهری انجام نشده است و لذا بررسی راهکارها و جمع بندی تفکرات برای مقابله و هدایت آب های سطحی در هنگام بارندگی از مهمترین کارهای اساسی است.

حسین پناهی همچنین با انتقاد از فعالیت سامانه 137 شهرداری ارومیه گفت: متاسفانه سامانه 137 شهرداری ارومیه از توانمندی قابل قبولی برخوردار نیست و باید بدنبال راه و چاره باشیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: برای رسیدن به ارومیه 2020 باید تمام سعی خود را برای استفاده در زمینه بررسی حفظ و نگهداری محیط زیست  و طبیعت خدادادی انجام دهیم و لذا باید از بسترها و پتانسیل های زیست محیطی استفاده کنیم .

حسین پناهی همچنین با تقدیر از فعالیت های تشکلات زیست محیطی گفت: امروز شاهد فعالیت های تشکلات زیست محیطی در شهر ارومیه جهت حفظ،نگهداری ،پاکسازی طبیعت هستیم که تلاشهای مضاعفی در این زمینه هستند و بنده جا دارد از تلاشهای این عزیزان درانجام برنامه های جمع آوری و پاکسازی محیط های مختلف شهر و شهرستان و فرهنگسازی عملی تقدیر و تشکر نمایم.

وی در ادامه افزود: امروز باید قبول کنیم هر چه قدر تلاش کرده ایم لازم بوده اما کافی نبوده است و لذا باید بر تلاشمان بیافزائیم.

حسین پناهی در ادامه اذعان داشت: در بیست و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری طرح کامل پیشنهادی تفاهم بین شورای اسلامی شهر و تشکلات و محیط زیست و موضوع بسترها ،کارکردها و همکاری فرهنگسراها مطرح و خواستار ورود جدی فرهنگسراها به این موضوع شد.

لازم به ذکر است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون خدمات شهری به صحن شورا ارجاع داده شد .

تعداد نمایش ها (160)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان